Kdz Ereğli Çevre Çit Sistemleri - Balcı Beton İnşaat

Kdz Ereğli Çevre Çit Sistemleri

Kdz Ereğli’de bulunan Balcı Beton İnşaat, çit sistemleri konusunda da iddialı. Kdz Ereğli çit sistemleri konusunda firmamız, Zonguldak Ereğli ve çevresine hizmet vermektedir. Kdz Ereğli çit sistemleri internet arama motorunda bahçe tel ve çit olarak da aranmaktadır. 

Çevre Çit Sistemleri Nedir?

Kdz Ereğli çevre çit sistemleri, güvenlik açısından oldukça önemli bir yeri olduğunun öncelikle altını çizmemiz gerekiyor. Çit teli; her türlü hava koşuluna dayanan, hayvanlar veya istenmeyen misafirleri dışarıda tutan, mülkünüzün değerini ve görünümünü iyileştirmenin yollarını ararken güvenliğinizi sağlayan önemli yere sahip bir sistemdir. Mülkünüzün çevresi boyunca ek güvenlik için, izinsiz girenleri herhangi bir hasar vermeden önce yakalamak için çit hattınıza hareket sensörleri yerleştirebilirsiniz. 

Kdz Ereğli Çit Sistemlerini Neden Almalısınız?

Merkezi Kdz Ereğli’de bulunan Balcı Beton İnşaattan kaliteli çit sistemlerini neden almanız gerektiğini maddeler halinde şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Güvenlik: Mülkünüzün değerini ve görünümünü iyileştirmenin yanı sıra güvenlik çok önemli bir husustur. 
 • Koruyucudur: Çit teli istenmeyen misafirleri uzak tutar.
 • Çit teli evcil hayvanları korumaya yardımcı olur.
 • Kurulum kolaylığı: Galvanizli çit telinin montajı kendi başınıza yapmak nispeten kolaydır. Minimum alet gerektirir ve bir çit direğini yere nasıl çakacağını bilen herkes tarafından hızlı bir şekilde kurulabilir. Çok az bir çabayla, kısa zamanda etkili bir güvenlik önlemi almanın meyvelerini toplayabilirsiniz.
 • Uygun maliyetli ve uygun fiyatlı: Kdz Ereğli merkezli firmamızdan hesaplı bir fiyata alacağınız kaliteli çit sistemleri yıllarca dayanır. Çoğu zaman insanlar bir alarm sistemi veya diğer güvenlik cihazlarıyla hırsızları caydırmaya çalışır, ancak bu yüksek bir fiyata mal olur.Kdz Ereğli çit sistemleri mülkünüze ekleyebileceğiniz en uygun fiyatlı güvenlik biçimlerinden biridir. 
 • Dayanıklıdır: Dış mekanda yıllarca süren bir çit istiyorsanız, çitinizin kaliteli malzemeler ve dayanıklı inşaat teknikleri ile yapılması önemlidir. Uzun ömürlü bir değer arıyorsanız, ihtiyacınız olan şey bizde: çit telimiz yağmur, kar gibi kış şartlarına dayandığı gibi yoğun güneş ışığı gibi zorlu hava koşullarına da dayanacaktır. Çit telimiz ayrıca çizilmeye karşı da dayanıklıdır.
 • Bakım gerektirmez: Bakım gerektirmemesi, mutlaka sıfır bakım olduğu anlamına gelmez. Çitin zamanla paslanması veya ufalanması konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. 
 • Çevre dostu ve sürdürülebilir
 • Profesyonel görünümü korur: Kdz Ereğli çit sistemlerini kullanmanın en önemli nedeni, değer katabilmesi ve yeniden satış değerini koruyabilmesidir. Herhangi bir ticari mülk sahibi için önemli bir husus, bakım ve görünümlere ayak uydurmak, kiracıyı elde tutmaktır. Ürünlerimiz, çit teline yaptığınız yatırımın korunacağını ve hak ettiğiniz kişiselleştirilmiş hizmeti alacağınızı garanti eden dayanıklı, kaliteli malzemelere sahiptir. Ayrıca rekabetçi fiyatların keyfini çıkaracaksınız. 
 • Çözüm: Mülkünüzde galvanizli demir çit teli kullanmak için 10’dan fazla nedenden bahsettiğimize göre, bunun akıllıca bir yatırım olduğu açıktır. Tel çitin faydaları ve bugün nasıl başlayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin veya hızlı teslimat için web sitemizi inceleyin. Çit kurulum projenizle ilgili ek yardıma ihtiyacınız olursa, çevrimiçi sipariş vermeden önce bize bildirin veya firma telefonundan bizi aramaktan çekinmeyin.

Platform Plastik Çit

Plastik ferforje ya da panel çit olarak da bilinen plastik çitler, pek çok çeşide sahiptir. Buna ek olarak hem görsel hem de fonksiyonel bir kullanıma sahiptir. Farklı alanlarda kullanılabilmesi, güvenlik sağlaması ve alan ayırması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bu çit sistemi hakkında daha detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Çit Deyip Geçmeyin

Pazar araştırma şirketi Valuates’e göre küresel çevre güvenlik endüstrisinin yaklaşık 2022 değeri tam 125 Milyar dolar. Küresel çevre güvenlik endüstrisinin gelecekteki trendleriyle ilgili bilgi almak için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. 

Dekor Çit

Dekor çit veya daha anlaşılır ifadesiyle dekoratif panel çit sistemini diğer panel çit sistemlerinden ayıran özelliği adından da anlaşılacağı gibi dekoratif amaçlı üretilmesidir. Üst kısmında dekoratif deseni bulunan görsel tasarım amacı ile tek telli olarak üretilen dekor çiti sağlam ve dayanıklıdır. Özellikle üst bölümde dekoratif desenlerinin bulunması tercih edilme sebepleri arasındadır.

Çevre Güvenlik

Hırsızlığın giderek arttığı günümüzde yaşam alanlarınızı korumanın en ekonomik yollarından biri, Kdz Ereğli’de merkezi bulunan firmamızda satışını sunduğumuz çit sistemleridir. Kdz Ereğli çevre güvenlik sistemleri genellikle çit, duvar, ev ve bahçe gibi çeşitli alanların güvenliği adına geliştirilmiş olan bir sistem türünün adıdır. Çit ve çevre güvenliği sistemleri, diğer çeşitli güvenlik altyapıları ile uyumlu bir şekilde kullanım olanaklarını bizlere sunar. Çit ve çevre güvenliği, yaşam alanının daha güvenlikli bir ortam içerisinde yer almasına imkan verirken yaşam kapasitesini zenginleştiren sistemler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ferforje

Kısaca dökme demir anlamına gelen ferforjeyi elde edebilmek için demir, yüksek ısıya maruz bırakılır ve bu doğrultuda dövülme işlemi ile şekil verilir. Daha sonra özel yöntemler ile birlikte güzel bir estetik yapı oluşturur. Dayanıklı ve güvenli bir yapısı da olduğu için özellikle balkonlarda değerlendirilen bir yapı olduğunu dile getirmek mümkün. 

Ferforje

Fens Teli

Fens teli, çit teli ya da panel çit yapımında kullanılan tel gibi tanımlamaları olan ve pek çok yerde karşımıza çıkan malzemedir. Baklava dilimi ile akıllara kazınan fens teli, galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak gruplandırılmaktadır. 

Helezon tel

Örgü tel de denilen helezon tel, burgulu özelliği  sayesinde alttan veya üstten dikenli tel işlevi görür. Kullanılan uygulama alanları arasında ev, arsa, tarla, bahçe, spor alanı, fabrika sahası, inşaat gibi çevre güvenlik çit sistemlerinde, hobi amaçlı alanlarda, kafes ve kümes sayılabilir.

Pvc kaplı tel

PVC tel; genellikle 2.0 mm, 2.5 mm, 3.0 mm sıcak daldırma galvanizli tel üzerine 1 mm renkli pvc granül kaplanarak imal edilen ve uygulaması yapılan bir malzemedir. Pvc telin özelliklerini şu şekilde maddeleştirebiliriz:

 • Geri dönüşüme uygun bir malzemedir. 
 • Güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır. 
 • Çatlamazlar ve renklerinde solma olmaz. 
 • Yanmazlar ve yıkanabilirler.
 •  Estetik bir görünüme sahiptir. 
 • PVC teller yumuşak yapıdadır. 
 • Piyasada sıklıkla tercih edilen rengi yeşil olmakla birlikte istenilen değişik renklerde de imalatı yapılmaktadır.
 • Ekonomik ve uzun ömürlü olan pvc kaplı tellerin kullanım alanı oldukça geniştir. 
 • Korozyona karşı dayanıklı olması bir başka tercih sebebidir.  
 • Ani sıcaklık değişimine ve uv ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Tavuk Teli (kümes teli)

Kümes teli olarak da bilinen tavuk teli genellikle hayvancılık ile uğraşan, kırsal bölgelerde yaşayan kişiler tarafından tercih edilir.  Çit ya da kafes için de uygun olan teller farklı uzunluklarda ve adetlerde satışa sunulur. Tavuk teli genellikle puntalı tellerden oluşur. Tavuk kümes teli farklı kalınlık ve yükseklik ölçülerine sahiptir. Çok sık olan tel çeşitleri oldukça ince bir yapıya sahip olmasına rağmen kümes hayvanlarını koruma konusunda başarılıdır. Tüm kuş kafeslerinde kullanıma uygun olan ince kümes teli hayvanların rahat bir şekilde nefes almasına da yardımcı olur ve ince yapısı sayesinde kümes içinde hava sirkülasyonunun devam etmesini sağlar.

Tel Örme

Tel örgü çiti gerçekleştirmek için toprağa 50 cm çapında ve 80 cm derinliğinde 3 metre aralığında direkler için delikler açılır. Deliklere direklerin sabit ve sağlam bir şekilde durması için beton harç dökülür. Direklerin her iki yanına destek direkleri çapraz bir şekilde monte edilerek rüzgara ve hava koşullarına karşı daha dayanıklı olması sağlanır. 

Rabis Teli

Sıva teli olarak da adlandırılan rabis teli, kullanım alanlarına göre tercih edilen diğer malzemelerin eklem yerlerine döşenmektedir. Sağlamlığı arttırma özelliği nedeniyle çeşitli uygulamalarda kullanımına rastlanmaktadır. 

Dikenli tel

Bahçe, tarla gibi yerleri korumak, geçişi engellemek, güçleştirmek için gerilen, üzerinde yer yer diken gibi çıkıntıların bulunduğu teldir.

Jiletli Tel

En çok tercih edilen yüksek güvenlik önlemlerinden biri olan jiletli tel, dikenli tellerin yeterli gelmediği ya da daha tehlikeli bölgelerde kullanılmaktadır.

Demir Korkuluk

Bahçe, balkon ve özel alanların güvenliğini sağlamak ve sınırları belli etmek amacıyla kullanılır.

Koruma Sistemleri

Daha doğru ifadesiyle çit çevre güvenlik sistemleri; istenmeyen misafirlerin dış mekanlara ihlallerini önlemek amacı ile kurulan güvenlik sistemleridir.

Duvar çit

Panel çit de denilen duvar çit; bahçe, işyeri, arazi ve benzeri alanları korumak ve güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılan metal çit ürünleridir. Duvar üstü panel çit olarak da bilinmektedir. Genellikle bahçe duvarı gibi belli bir yükseklik üzerine monte edildiği gibi toprak ya da beton zemin üzerine de panel çit montajı yapmak mümkündür.

Kdz Ereğli Çit Sistemleri
Çit Sistemleri

Portatif çit

Bir diğer adı ile mobil çit sistemleri son yıllarda tüm dünyada yaygınlaşan ve kullanıldığı ortamda düzen sağlanmasında yardımcı olan bir çit çeşididir. Portatif çitin kullanım alanları arasında toplu etkinlikler, konser alanları, stadyum ve benzeri alanlarda kişileri belli bir alanda tutmak ve kişilerin sıra ile ilerlemelerini sağlamasını sayabiliriz.

Çevre direkleri

Birçok alanda (tarım arazileri, özel mülkiyetler ve sanayi yapıları v.b.) güvenlik amacıyla kullanılan ekonomik ve pratik direklerdir.Kdz ereğli çit fiyatlarına uygun fiyatlarla ulaşmak bir telefon kadar yakın. Çevre güvenlik sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgiye müşteri temsilcimizden erişebilirsiniz. 50 Yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.

Translate »
Konuşmayı Başlat
Yardım İster misiniz?
Balcı Beton İnşaat Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi İçin Yazınız